Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë SMART Xiaomi Mi Band 3, e zezë

Kodi i produktit:
237413
EAN:
6934177705489
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
18415
Lajmërues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 
Ju kurseni : 31.00   (59%)
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
59% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Xiaomi Mi Band 3 është shoqëruesi i përsosur i të gjitha aktiviteteve tuaja ditore. Optimizoj ushtrimet, regjistroj aktivitetet tuaj dhe qëndroni të motivuar me ndihmën e orës SMART Xiaomi Mi Band 3.

Aksesori arrinë të mas kaloritë e djegura, distancën, nivelin e ngritjen mbi nivel deti, mund të lidhet me celular nëpërmjet teknologjisë Bluetooth dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6934177705489
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
18415
Lajmërues:
Lansuar:
1. 6. 2018
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Prodhuesi:
Xiaomi
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Android
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE