Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rrip ESES për Xiaomi Mi Band 3/4, e kaltër e mbyllët

Kodi i produktit:
264000
EAN:
710535930191
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi Band 4
Kodi:
1530000954
Lansuar:
28. 6. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky rrip përbëhet nga silikoni dhe është i përshtatshëm për përdorim edhe gjatë sporteve sepse nuk shkakton djersitje. Është i dizajnuar për Xiaomi Mi Band 3/4. Rripi është rezervë ndërsa mekanizmi Xiaomi Mi Band 3/4 nuk përfshihet në këtë produkt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
710535930191
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi Band 4
Kodi:
1530000954
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE