Matës i aktivitetit SmartBand MiBand 2

37.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12€ në muaj  

195309
10 artikuj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Detajet teknike

EAN:
6954176827524
Ekran:
Po
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
15,7
Lajmërues:
Po
Lansuar:
21 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
40,3
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Pesha [g]:
7
Prodhuesi:
Xiaomi
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Android, iOS
Trashësia [mm]:
10,5
Mir
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera