Matës i aktivitetit SmartBand MiBand 2

52.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38€ në muaj  

195309
10 artikuj
+

Matësi i aktivitetit SmartBand ka sensorët më të mirë për të gjurmuar veprimtarinë tuaj, numrin e kalorive që keni djegur, numrin e rrahjeve të zemrës, ose cilësinë e gjumit tuaj të gjitha të dizajnuara në një shirit krahu praktik. SmartBand i fitnesit është sikur trajneri juaj personal, në të keni numrin e hapave ose numrin e kalorive të djegura. Ky SmartBand mund të përdoret edhe si orë me zile.

Detajet teknike

EAN:
6954176874429
Ekran:
Po
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
15,7
Lajmërues:
Po
Lansuar:
21 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
40,3
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Pesha [g]:
7
Prodhuesi:
Xiaomi
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Android, iOS
Trashësia [mm]:
10,5

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera