Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë dhe matës aktiviteti GARMIN Forerunner 935, e zezë

Kodi i produktit:
219248
Lloji:
Univerzale
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

486.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo orë GARMIN Forerunner 935 do të vlerësohet nga çdo atlet dhe vrapues pasionant. Ky testues sportesh është praktik dhe vendoset në dorë. Plus, mund ta përdorni si një orë klasike sepse është shumë i përshtatshëm për mbajtje gjatë ditës. Kjo orë posedon GPS me ndjeshmëri të lartë / marrës GLONASS, dhe altimetër barometrik të integruar me kalibrim automatik GPS. Ka profil të shumëfishtë për - vrapim, çiklizëm, not, vozitje, ngjitje, ski, stërvitje fitnesi, golf dhe më shumë. Mund të pranoni thirrje, SMS dhe njoftime të tjera, si dhe të gjurmoni drejtpërdrejtë rrugën e duhur.

Vlerësimet

Detajet teknike

Lloji:
Univerzale
Ngjyra:
Zezë

Bashkangjitja Orë dhe matës aktiviteti GARMIN Forerunner 935 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE