Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë dhe matës aktiviteti GARMIN Forerunner 935, e zezë

Kodi i produktit:
219248
Lloji:
Univerzale
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

486.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo orë GARMIN Forerunner 935 do të vlerësohet nga çdo atlet dhe vrapues pasionant. Ky testues sportesh është praktik dhe vendoset në dorë. Plus, mund ta përdorni si një orë klasike sepse është shumë i përshtatshëm për mbajtje gjatë ditës. Kjo orë posedon GPS me ndjeshmëri të lartë / marrës GLONASS, dhe altimetër barometrik të integruar me kalibrim automatik GPS. Ka profil të shumëfishtë për - vrapim, çiklizëm, not, vozitje, ngjitje, ski, stërvitje fitnesi, golf dhe më shumë. Mund të pranoni thirrje, SMS dhe njoftime të tjera, si dhe të gjurmoni drejtpërdrejtë rrugën e duhur.

Vlerësimet

Detajet teknike

Lloji:
Univerzale
Ngjyra:
Zezë

Bashkangjitja Orë dhe matës aktiviteti GARMIN Forerunner 935 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE