Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Docking Station Belkin MIXIT për iPhone 5/SE, e artë

Kodi i produktit:
173273
EAN:
7458836615586
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 5, Apple iPhone 5C, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
F8J045btGLD

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania amerikane Belkin merret me prodhimin e aksesorëve të ndryshëm për iPod dhe laptopë kabllo, mausa dhe tastiera. Për përdoruesit e produkteve iPhone dhe iPod, Belkin ka përgatitur një Docking Station interesant, i cili iu mundëson që njëkohësisht ta mbushni celularin dhe të njëjtën kohën të dëgjoni muzikë. Dizajni i saj është tejet elegant ndërsa gjatësia e kabllos është 1.2 metra. Pajisje operon me celularët Apple iPhone 5; Apple iPhone 5S; Apple iPhone 6; Apple iPhone 6 Plus Apple iPhone 6S; Apple iPhone 6S Plus Apple iPhone 7; Apple iPhone 7 Plus, Apple iPhone 8, Apple iPhone 8 Plus, Apple iPhone SE, Apple iPhone X, Apple iPhone XR, Apple iPhone XS, Apple iPhone XS Max dhe iPod i gjeneratës 5-të, 6-të, 7-të.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7458836615586
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 5, Apple iPhone 5C, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
F8J045btGLD
Lloji i mbajtësit:
Mbajtëse karikuese
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE