Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Docking Station Belkin MIXIT për iPhone 5/SE, i argjendtë

Kodi i produktit:
173271
EAN:
722868945452
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 5, Apple iPhone 5C, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
F8J045bt

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania amerikane Belkin merret me prodhimin e aksesorëve të ndryshëm për iPod dhe laptopë kabllo, mausa dhe tastiera. Për përdoruesit e produkteve iPhone dhe iPod, Belkin ka përgatitur një Docking Station interesant, i cili iu mundëson që njëkohësisht ta mbushni celularin dhe të njëjtën kohën të dëgjoni muzikë. Dizajni i saj është tejet elegant ndërsa gjatësia e kabllos është 1.2 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
722868945452
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 5, Apple iPhone 5C, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
F8J045bt
Lloji i mbajtësit:
Mbajtëse karikuese
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE