Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Docking station Sony DK52 për Xperia Z3 +

Kodi i produktit:
176373
EAN:
7311271508854
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Sony Xperia Z3+, Sony Xperia Z5
I përdorshëm me markat:
Sony
Kodi i prodhuesit:
ACDCERDK52050

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Docking station DK52 nga kompania Sony është një karikues ose rimbushës magnetik i cili është dizajnuar për telefonin e mençur Sony Xperia Z3 + Z3 + Dual Ultra M5 dhe C5. Ky docking station rimbush telefonin tuaj duke e mbajtur atë në pozitë vertikale, gjë që iu lejon një pasqyrë më të mirë, mundësi për ta shikuar telefonin dhe mundësi të kurseni hapësirë. Dimensionet e tij janë 39 × 21.5 × 71 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7311271508854
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Sony Xperia Z3+, Sony Xperia Z5
I përdorshëm me markat:
Sony
Kodi i prodhuesit:
ACDCERDK52050
Lloji i mbajtësit:
Mbajtëse karikuese
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE