Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karikues dhe mbajtës për Apple iPhone, i bardhë

Kodi i produktit:
189634
EAN:
8884620168034
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 5, Apple iPhone 5C, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6s, Apple iPhone 6s Plus, Apple iPhone SE
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MGRM2ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në mënyrë shumë të thejshtë do të mund të karikoni telefonin tuaj Apple iPhone në çdo kohë. Me anë të këtij produkti, jo vetëm që do të mund të karikoni telefonin, por gjithashtu mund ta përdorni edhe si mbajtëse për telefonin tuaj. Është i përshtatshëm me pothuajse të gjithë llojet e telefonave nga marka Apple, por në mënyrë të veçantë për iPhone 5 / 5c / 5S / SE / 6 / 6 Plus dhe iPod Touch 5 / 6.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8884620168034
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 5, Apple iPhone 5C, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6s, Apple iPhone 6s Plus, Apple iPhone SE
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MGRM2ZM/A
Lloji i mbajtësit:
Mbajtëse karikuese
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE