Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kuti e jashtme ICY BOX IB-123CL-U3 e zezë

Kodi i produktit:
203601
EAN:
4250078160755
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2.5, 3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
IB-123CL-U3
Lloji i kornizës:
Docking Station

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ICY BOX IB-123CL-U3 është kuti e jashtme stabile që shërben si bazë për disqet tuaja. Pasi që kjo kuti përmban një mbushës energjie, ofron pra edhe mundësinë për t'i mbushur pajisjet tuaja me energji. Pajisja përmban shtatë LEDs që ofrojnë informata rreth statusit të aktiviteteve në progres. Kutia ka një ndërfaqe USB 3.0 që e mundëson një transfer të shpejtë të të dhënave deri 5Gbit/s. Kjo pajisje është zgjidhja e duhur për t'i mbrojtur disqet e juaja edhe nga jashtë dhe përveç kësaj iu mundëson që të kurseni kohë dhe para.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4250078160755
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2.5, 3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
IB-123CL-U3
Lloji i kornizës:
Docking Station
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE