Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lightning Dock Apple për iPhone, e zezë

Kodi i produktit:
209208
EAN:
1901981168712
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 5, Apple iPhone 5C, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6S, Apple iPhone 6S Plus, Apple iPhone 7, Apple iPhone 7 Plus, Apple iPhone SE
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
Mnn62zm/a

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
58.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 9.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sinkronizo dhe mbushe iPhone-in tënd me konektorin "Lighting" në "Lighting Dock" origjinal për Apple iPhone. Kjo pajisje është elegant e praktike dhe mund të mbush baterinë dhe të sinkronizoj çdo iPhone i cili e ka konektorin "Lighting". Lightning Dock ju mundëson që ta përdorësh telefonin pa pasur nevojë ta heqësh nga kjo pajisje. Poashtu, një mundësi tjetër interesante e kësaj pajisjeje është porti 3.5 mm audio me të cilin mund të lidhësh sistemin e zërit dhe të dëgjosh muzikën tënde të preferuar, si dhe të bësh telefonata pa pasur nevojë ta mbash telefonin fare.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
1901981168712
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 5, Apple iPhone 5C, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6S, Apple iPhone 6S Plus, Apple iPhone 7, Apple iPhone 7 Plus, Apple iPhone SE
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
Mnn62zm/a
Lloji i mbajtësit:
Mbajtëse karikuese
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE