Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës dhe karikues për Apple iPhone, i argjendtë

Kodi i produktit:
178384
EAN:
888462599405
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 5, Apple iPhone 5C, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
Ml8j2zm/a

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 9.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në mënyrë shumë të thejshtë do të mund të karikoni telefonin tuaj Apple iPhone në çdo kohë. Me anë të këtij produkti, jo vetëm që do të mund të karikoni telefonin, por gjithashtu mund ta përdorni edhe si mbajtëse për telefonin tuaj. Është i përshtatshëm me pothuajse të gjithë llojet e telefonave nga marka Apple, por në mënyrë të veçantë për iPhone 5 / 5c / 5S / SE / 6 / 6 Plus dhe iPod Touch 5 / 6.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
888462599405
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 5, Apple iPhone 5C, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
Ml8j2zm/a
Lloji i mbajtësit:
Mbajtëse karikuese
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE