Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie mbrojtëse Screenshield për Xiaomi Amazfit Stratos

Kodi i produktit:
243568
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603646257
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Amazfit Stratos
I përdorshëm me markat:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Screenshield sjell folien mbrojtëse të përshtatur për Xiaomi Amazfit Stratos e cila arrinë të siguroj ekranin e orës tuaj nga gërvishtjet dhe dëmtimet e tjera të vogla pa e penguar funksionalitetin e plotë të tij. Aksesori është ndërtuar nga PVC-ja e kualitetit të lartë që ju jep qëndrueshmëri afatgjate, mund të vendohet lehtësisht mbi orë pa krijimin e fluskave të ajrit si dhe, përshkak të hollësisë, nuk limiton prekjen e ekranit dhe nuk zbeh ngjyrat e tij.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603646257
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Amazfit Stratos
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi i prodhuesit:
XIA-AFSTOS-D
Lansuar:
23. 8. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE