Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse Screenshield për Xiaomi Amazfit Stratos

Kodi i produktit:
243568
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603646257
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Amazfit Stratos
I përdorshëm me markat:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Screenshield sjell folien mbrojtëse të përshtatur për Xiaomi Amazfit Stratos e cila arrinë të siguroj ekranin e orës tuaj nga gërvishtjet dhe dëmtimet e tjera të vogla pa e penguar funksionalitetin e plotë të tij. Aksesori është ndërtuar nga PVC-ja e kualitetit të lartë që ju jep qëndrueshmëri afatgjate, mund të vendohet lehtësisht mbi orë pa krijimin e fluskave të ajrit si dhe, përshkak të hollësisë, nuk limiton prekjen e ekranit dhe nuk zbeh ngjyrat e tij.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603646257
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Amazfit Stratos
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi i prodhuesit:
XIA-AFSTOS-D
Lansuar:
23. 8. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE