Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Garmin Forerunner 735 XT Bundle Run, i zi

Kodi i produktit:
191468
EAN:
7537591592902
Lloji i aksesorëve:
Rrip gjoksi
Rezistente ndaj ujit:
Prodhuesi:
GARMIN
Pesha [g]:
44

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
365.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky matës profesionist aktiviteti vjen me një ekran kualitativ dhe sjellë me vete një sërë karakteristikash, që përfshijnë një jetëgjatësi të gjatë të baterisë, mundësinë për lidhjen e matësit me celularë, etj. Matësi nuk është i limituar nga dizajni që ka, prandaj kjo ndikon që të jetë i përshtatshëm për përdorim në lloj-lloj sportesh. Për lidhje me pajisje tjera, matësi ofron teknologjitë USB ANT + dhe Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591592902
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS, Windows Phone
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
010-01614-15
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
18 Maj 2016
Lloji:
Univerzale
Lloji i aksesorëve:
Rrip gjoksi
Matje e distancës:
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
44
Prodhuesi:
GARMIN
Rezistente ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE