Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë e mençur MyKronoz ZeTime Premium Flat - 44 mm, e zezë

Kodi i produktit:
221533
EAN:
7640158012994
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KRONOZ-TI-PR-B/B-44
Prodhuesi:
MYKRONOZ

Si të porosisim në Gjirafa50?

229.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 38.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Orë analoge që kombinon dizajnin premium dhe teknologjinë përparimtare. Ekran i rrumbullakët, lidhet me një telefon celular. E papërshkueshme nga uji deri në 30 metra. Ekran 1.22 " me një rezolucion prej 240 × 240 piksele. Lidhni orën tuaj analoge me Bluetooth 4.0 me pajisjet mobile që mbështesin Android dhe iOS. Ora ka xham Gorilla Glass. Qëndron deri në 3 ditë me një karikim. Rrip të heqshëm. Aplikacioni personal për lidhjen me celular. Sensori optik i rrahjeve të zemrës, hapmatës, matja në distancë, monitori i gjumit, njoftimi i telefonit celular, kontrolli i kamerës dhe karakteristika të tjera interesante. Madhësia 44 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640158012994
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KRONOZ-TI-PR-B/B-44
Prodhuesi:
MYKRONOZ

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE