MyKronoz ZeTime Premium Flat - 44 mm, i zi

Kodi i produktit:
221533
EAN:
7640158012994
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KRONOZ-TI-PR-B/B-44
Prodhuesi:
MYKRONOZ

Si të porosisim në Gjirafa50?

229.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 38.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Orë Analoge që kombinojnë dizajnin premium dhe teknologjinë përparimtare. Ekran i rrumbullakët, çiftëzohet me një telefon celular. I papërshkueshëm nga uji deri në 30 metra. 1.22 "me një rezolucion prej 240 × 240 piksele, sensori i frekuencës optike, hapësira matëse, matja e distancës, monitorimi i gjumit, njoftimet e celularit, kontrolli i kamerës dhe karakteristika të tjera funksionale. Gjatësia e rripit 44 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640158012994
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KRONOZ-TI-PR-B/B-44
Prodhuesi:
MYKRONOZ

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE