Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Orë Apple Watch Nike Series 5 GPS, 40mm Gold, me rrip rozë Sport

Kodi i produktit:
269709
Accelerometer:
Not:
Lansuar:
11. 9. 2019
Materiali i rripave:
Elastomer
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
561.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 46.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Apple Watch Series 5 shihet si asnjëherë më parë, falë ekranit Retina që është akoma i ndezur. Ata do të bëhen një shoqërues i domosdoshëm i juaj çdo ditë. Mbështjellësi i tyre është bërë nga alumini i ricikluar 100% dhe ju mund të blini shumë rripa të këmbyeshëm, ngjyra të ndryshme, të gjitha stilet. Ekrani i ri Retina është gjithmonë i ndezur, kështu që gjithmonë keni një përmbledhje të kohës dhe të dhënave të tjera. Matni rrahjet e zemrës suaj ose kontrolloni rrahjet e zemrës tuaj me EKG. Gjithashtu, aplikacioni i ri Noise ju njofton kur decibelët arrijnë një nivel që mund të dëmtojë dëgjimin tuaj. Kjo orë ka rrip 40 mm dhe procesor 64-bit dual-core S5. Është rezistente ndaj ujit deri në 50 metra. Ajo përfshin akselerometër, xhiroskop dhe sensorin e dritës së ambientit. Poashtu përmban Bluetooth 5.0 dhe bateri të integruar të rikarikueshme lithium ion për deri në 18 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Accelerometer:
Altimeter për matje të lartësisë altitudës:
Barometër:
Besueshmëria:
100 %
Busull:
Butona:
Çiklizëm:
Diagonalja e ekranit:
1.57
EAN:
1901992662230
Ecje Fitnes:
Ekran me prekje touch:
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e byzylykut mm:
200
GLONASS:
Golf:
GPS:
Gyroskop:
I përdorshëm me OS:
IOS
Jetëgjatësia e vlerësuar e baterisë ditë:
1
Kodi:
MWV72HC/A
Lajmërues:
Lansuar:
11. 9. 2019
Materiali i rripave:
Elastomer
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështetje për NFC:
Memorie e brendshme GB:
32
Ngjyra:
Rozë
Not:
Numri i bërthamave të procesorit:
2
Pagesa mobile:
Pesha g:
48
Rezistent ndaj ujit:
5ATM
Sistemi operativ:
WatchOS
Vibrim:
Vrapim:
WiFi:
Xhami:
Ion-X

Bashkangjitja Orë Apple Watch Nike Series 5 GPS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE