Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë Apple Watch Series 5 GPS, 40 mm, e hirtë

Kodi i produktit:
269710
Accelerometer:
Numri i bërthamave të procesorit:
2
Materiali i orës:
Alumin
Materiali i rripave:
Elastomer
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
543.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 45.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo orë ka ekran Retina 759 mm². Është e hollë 10.7 mm. Përfshin një varg funksionesh si: matjen e ritmit të zemrës dhe senzor ECG, busullë, GPS, Glonass, Galileo dhe QZSS, altimetër barometrik, akselerometër, gjiroskop, senzor të dritës së ambientit, altoparlant 50%, Bluetooth 5.0. Ka procesor 64-bit dual-core S5. Bateria Li-ion është e rikarikueshme dhe qëndron deri në 18 orë. Është rezistente ndaj ujit në thellësi 50 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Accelerometer:
Altimeter për matje të lartësisë altitudës:
Barometër:
Besueshmëria:
100 %
Busull:
Butona:
Çiklizëm:
Diagonalja e ekranit:
1.57
EAN:
190199266575
Ecje Fitnes:
Ekran me prekje touch:
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e byzylykut mm:
200
GLONASS:
Golf:
GPS:
Gyroskop:
I përdorshëm me OS :
IOS
Jetëgjatësia e vlerësuar e baterisë ditë:
1
Kodi:
MWV82HC/A
Lajmërues:
Lansuar:
11. 9. 2019
Materiali i orës:
Alumin
Materiali i rripave:
Elastomer
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështetje për NFC:
Memorie e brendshme GB:
32
Ngjyra:
Hiri
Not:
Numri i bërthamave të procesorit:
2
Pagesa mobile:
Pesha g:
48
Prodhuesi:
Apple
Rezistent ndaj ujit:
5ATM
Sistemi operativ:
WatchOS
Skijim:
Vibrim:
Vrapim:
WiFi:
Xhami:
Ion-X

Bashkangjitja Orë Apple Watch Series 5 GPS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE