Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë Apple Watch Nike Series 5 GPS, 44mm Space Gray, me rrip bardhë / zi Nike Sport

Kodi i produktit:
269714
Accelerometer:
Lajmërues:
Sistemi operativ:
WatchOS
Rezistent ndaj ujit:
5ATM
Prodhuesi:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
581.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Apple Watch Nike me aplikacionin Nike Run Club është partneri i përsosur për vrapim. Ata do t'ju japin trajnime për çdo rast, do t'ju trajnojnë dhe do t'ju ofrojnë motivimin që ju nevojiten. Ekrani i ri Retina është gjithmonë i ndezur, kështu që gjithmonë keni një përmbledhje të kohës dhe të dhënave të tjera. Matni rrahjet e zemrës suaj ose kontrolloni rrahjet e zemrës tuaj me EKG. Gjithashtu, aplikacioni i ri Noise ju njofton kur decibelët arrijnë një nivel që mund të dëmtojë dëgjimin tuaj. Kjo orë ka rrip 44 mm dhe procesor 64-bit dual-core S5. Është rezistente ndaj ujit deri në 50 metra. Ajo përfshin akselerometër, xhiroskop dhe sensorin e dritës së ambientit. Poashtu përmban Bluetooth 5.0 dhe bateri të integruar të rikarikueshme lithium ion për deri në 18 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Accelerometer:
Altimeter për matje të lartësisë altitudës:
Barometër:
Besueshmëria:
100 %
Busull:
Diagonalja e ekranit:
1.57
EAN:
190199310247
Ekran me prekje touch:
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GLONASS:
Golf:
GPS:
Gyroskop:
I përdorshëm me OS :
IOS
Kodi:
MX3W2HC/A
Lajmërues:
Lansuar:
11. 9. 2019
Materiali i mbrojtëses:
Alumin
Materiali i rripave:
Elastomer
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështetje për NFC:
Memorie e brendshme GB:
32
Ngjyra:
Hiri
Numri i bërthamave të procesorit:
2
Pesha g:
48
Prodhuesi:
Apple
Rezistent ndaj ujit:
5ATM
Sistemi operativ:
WatchOS
WiFi:

Bashkangjitja Orë Apple Watch Nike Series 5 GPS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE