Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë Apple Watch Series 6, 40mm, Sport Band, hirtë-zezë

Kodi i produktit:
298080
Accelerometer:
Oksimetër:
Materiali i rripave:
Fluoroelastomer
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështetje për NFC:

Si të porosisim në Gjirafa50?

529.50 
Ju kurseni : 50.00   (9%)
479.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Orë nga marka Apple e cila përmban një varg tiparesh të përsosura teknologjike dhe fizike për performancë të jashtëzakonshme. Korniza ka gjerësi 40 mm dhe përbëhet prej aluminit me ngjyrë të hirtë ndërsa rripi përbëhet nga goma sintetike me ngjyrë të zezë. Ekrani është me prekje përmes së cilit mund të kontrolloni funksionet si matjen e vlerave të zemrës, monitorimin e gjumit, pranimin e mesazheve dhe thirrjeve, planifikimin e aktiviteteve sportive si ecje/fitnes, vrapim, çiklizëm, not, skijim dhe golf. Ekrani Retina është 2.5 herë më i ndritshëm që ju mundëson t’i shihni informacionet edhe në dritë të diellit. Përmban edhe butona kontrolli. Ndër sensorë përfshin altimetër, akselerometër, gjiroskop, oksimetër, busullë dhe ECG. Përmes oksimetrit matni vlerat e sakta të saturimit të oksigjenit në gjak manualisht përmes aplikacionit Blood Oxygen si dhe në mënyrë automatike ditë e natë. Duke mbajtur të shtypur kurorën digjitale brenda 30 sekondave ju përfitoni elektrodiagram që tregon fibrilimin atrial apo ritmin e çrregullt të zemrës ose ritmin sinusal që tregon aktivitet normal.Të pranishëm janë edhe naviguesit si GPS dhe Glonass si dhe mund të dëgjoni muzikë. Përputhet me sistem iOS. Memoria e brendshme ka kapacitet 32GB. Është rezistente ndaj thellësisë ujore 50 metra. Poashtu, mbështet funksionet NFC, WiFi, Bluetooth 5.0. Sistemi operativ është watchOS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Accelerometer:
Altimeter për matje të lartësisë altitudës:
Besueshmëria:
100 %
Busull:
Çiklizëm:
EAN:
190199865860
Ecje/fitnes:
EKG:
Ekran me prekje touch:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
40
GLONASS:
Golf:
GPS:
Gyroskop:
Handsfree volání:
I përdorshëm me OS:
IOS
Jetëgjatësia e paraparë e baterisë [ditë]:
1
Kodi:
MG133HC/A
Lajmërues:
Lansuar:
17. 9. 2020
Lloji i rezistencës së ujit:
5 ATM
Materiali i mbrojtëses:
Alumin
Materiali i rripave:
Fluoroelastomer
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështetje për NFC:
Memorie e brendshme GB:
32
Ngjyra:
Space Gray
Notim:
Numri i bërthamave të procesorit:
2
Oksimetër:
Pagesa përmes celularit:
Prodhuesi:
Apple
Rezistent ndaj ujit:
Sistemi operativ:
WatchOS
Skijim:
Taste:
Verzioni i Bluetooth:
5
Vibrim:
Vrapim:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE