Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Orë dore Honor Watch Magic, e kuqe/zezë

Kodi i produktit:
893727MG
Altimeter për matje të lartësisë altitudës:
Lansuar:
23. 2. 2019
Qartësia e ekranit PPI:
326
Prodhuesi:
Honor
Pesha g:
46

Si të porosisim në Gjirafa50?

238.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Orë e cila është e pajisur me ekran me prekje 1.2-inç AMOLED HD, që sjell një eksperiencë të jashtëzakonshme vizuale me një rezolucion 390 × 390 pixel dhe 326 PPI.

Orët Honor kanë peshë të lehtë dhe janë të bëra nga çeliku inox. Kjo është një nga orët më të holla dhe më të mençura në treg. Gjithashtu, këto orë mbështesin GPS, GLONASS dhe Galileo.

Ora Honor ka dizajn elegant dhe funksional. Falë dizajnit të saj universal, ju mund ta mbani atë në punë dhe në palestër, pa pasur nevojë ta hiqni atë. Rripi i orës është rezistent ndaj djersës, i bërë nga gome silikoni.

Orët e kësaj serie mbështesin aktivitete të ndryshme në natyrë dhe të brendshme, duke përfshirë aplinizmin, notin, etj. Poashtu, ora përdor teknologjinë TruSleep për të siguruar rezultatet e cilësisë së gjumit bazuar në modelet e gjumit dhe frymëmarrjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altimeter për matje të lartësisë altitudës:
Barometër:
Diagonalja e ekranit:
1.2
EAN:
6901443275670
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS:
Android, iOS
Jetëgjatësia e baterisë [ditë]::
7
Kapaciteti i baterisë mAh:
178
Kodi:
55023481
Lajmërues:
Lansuar:
23. 2. 2019
Lartësia mm:
9.8
Materiali i rripave:
Silikon
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështjellës:
Çelik
Ngjyra:
Zezë
Pesha g:
46
Prodhuesi:
Honor
Qartësia e ekranit PPI:
326
Rezistent ndaj ujit:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE