Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë e mençur Apple Watch Nike Series 6, 40mm, e hirtë / rrip sportiv i zi Nike

Kodi i produktit:
298089
Accelerometer:
Oksimetër:
Materiali i rripave:
Fluoroelastomer
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështetje për NFC:

Si të porosisim në Gjirafa50?

535.50 
Ju kurseni : 36.00   (7%)
499.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mbani shëndetin tuaj nën kontroll. Monitoroni nivelet e oksigjenit në gjak me një senzor të ri dhe aplikim të njomur. Merrni EKG sa herë që ju ndodh. Kontrolloni treguesit e gjendjes. Të gjitha janë në ekranin e përmirësuar Retina, gjithnjë të ndezur dhe të lexueshëm lehtë. Me Apple Watch Series 6, ju do të jetoni më të shëndetshëm, më aktiv dhe me qartësi më të madhe - do të jetoni në maksimum. Niveli i oksigjenit në gjakun tuaj do t'ju tregojë shumë. Është një tregues i rëndësishëm i gjendjes së përgjithshme. Kjo është arsyeja pse ora e mençur Apple Watch Series 6 është e pajisur me një senzor dhe aplikacion, i cili ju lejon të përcaktoni nivelin e ngopjes me oksigjen në gjak - në çdo kohë, kudo. Ai gjithashtu e skanon atë automatikisht gjatë ditës dhe natës. Bazuar në këto radhë, ju lehtë mund të zbuloni se si trupi juaj thith oksigjenin dhe sa merr. Çfarë lajmesh mund të presësh me senzorin? - Përbëhet nga 4 grupe diodash elektrolumineshente (LED) dhe katër fotodioda; - Është i integruar në një kristal të pasëm plotësisht të projektuar rishtazi; - Punon me një aplikacion të menduar të oksigjenit në gjak (Blood Oxygen). Mbani gishtin tuaj në Digital Crown. Prisni 30 sekonda. Matja bëhet gjatë kësaj kohe. Pas përfundimit të tij, do të shihni vlerësimin. Po, është kaq e thjeshtë. Aplikimi për EKG në Apple Watch Series 6 mund të gjenerojë një elektrokardiogram të ngjashëm me një EKG me një plumb. Është diçka e veçantë me një pajisje kaq të vogël. Ai u siguron mjekëve të dhëna të rëndësishme dhe ju jep qetësi mendore. Aplikacioni mund të tregojë: - Nëse ritmi i zemrës tregon shenja të fibrilacionit atrial - një formë e rëndë e ritmit të parregullt të zemrës; - Nëse ritmi i zemrës ka një kurs sinusi - një shenjë e aktivitetit normal të zemrës. Merrni formën më të mirë me orën Apple Watch Series 6 pranë. Këto do t'ju shërbejnë, pavarësisht nëse stërviteni në ujë, në palestër apo në fushë. Ajo mat çdo lëvizje tuaj. Ekrani Retina tani është 2.5 herë më i ndritshëm, kështu që ju mund të shihni të gjithë informacionin në diell. Plus, mund të luash podcasts ose këngë të preferuara në lëvizje, duke përfshirë 70 milion këngë të Apple Music. Atëherë motivoheni të lëvizni nga qarqet e aktivitetit që mund të ndani me familjen dhe miqtë tuaj, me të cilët mund të hakoni njëri-tjetrin. Funksionimi i kësaj ore mundësohet nga një çip S6 SiP me procesor dy-bërthamor. Ora ka altoparlant dhe mikrofon të gjeneratës së dytë. Ajo është e papërshkueshme nga uji deri në 50 metra. Karakteristikat e tjera përfshijnë: GPS, njoftimin për rrahjen e ngadaltë dhe të shpejtë të zemrës, zbulimin e rënies, funksionin SOS dhe monitorimin e zhurmës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Accelerometer:
Altimeter për matje të lartësisë altitudës:
Besueshmëria:
100 %
Busull:
Çiklizëm:
EAN:
190199885783
Ecje/fitnes:
EKG:
Ekran me prekje touch:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
40
GLONASS:
Golf:
GPS:
Gyroskop:
Handsfree volání:
I përdorshëm me OS:
IOS
Jetëgjatësia e paraparë e baterisë [ditë]:
1
Kodi:
M00X3HC/A
Lajmërues:
Lansuar:
16. 9. 2020
Lloji i rezistencës së ujit:
5 ATM
Materiali i mbrojtëses:
Alumin
Materiali i rripave:
Fluoroelastomer
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështetje për NFC:
Memorie e brendshme GB:
32
Ngjyra:
Space Gray
Notim:
Numri i bërthamave të procesorit:
2
Oksimetër:
Pagesa përmes celularit:
Prodhuesi:
Apple
Rezistent ndaj ujit:
Sistemi operativ:
WatchOS
Skijim:
Taste:
Verzioni i Bluetooth:
5
Vibrim:
Vrapim:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE