Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë e mençur Apple Watch Series 3, 38mm, e hirtë/ zezë

Kodi i produktit:
257206
EAN:
190198806017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me markat:
Apple
I përdorshëm me OS: :
IOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
374.50 
Ju kurseni : 105.00   (28%)
269.50 € * Përfshirë TVSH-në
28% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një orë e menqur e pajisur me karakteristika të ndryshme. Kjo orë Apple është më tepër se thjesht një aksesor, ajo është një shoqërues i juaji apo një trajner. Me këtë orë ju do të keni lidhje të vazhdueshme dhe nuk do të humbisni asgjë të rëndësishme, do ta forconi motivimin tuaj, shëndetin tuaj dhe thjesht do të menaxhoni më shumë gjëra. GPS-i i ndërtuar me altimetër, me saktësi regjistron stërvitje tuaj. Regjistroni gjurmët e distancës, shpejtësisë dhe rrugës. Të gjitha statistikat e hollësishme mund të gjenden pas kthimit në shtëpi në iPhone tuaj. Kjo orë mund të mat aktivitet e zakonshme të brendshme dhe të jashtme, të tilla si vrapimi, çiklizmi, noti dhe trajnimi i intervalit me intensitet të lartë. Poashtu, Apple Watch Series 3 është e papërshkueshme nga uji. Ajo është e përshtatshme për notim dhe matjen trajnimit në pishinë dhe në ujë të hapur. Apple Watch 3 ju monitoron gjatë gjithë ditës, duke ju dhënë një ide më të mirë për shëndetin tuaj. Ajo ju informon rreth ritmit së zemrës dhe t'ju ndihmon të menaxhoni stresin tuaj të përditshëm. Nëse ritmi i zemrës suaj rritet mbi një vlerë të caktuar, edhe nëse nuk lëvizni për më shumë se 10 minuta, aplikacioni Heart Rate do t'ju lajmërojë. Gjithashtu, nëse ndodh diçka, SOS shpejt do të lajmërojë kontaktet tuaja të urgjencës dhe do t'i dërgojë vendndodhjen tuaj. Kjo orë ka një kapacitet prej 8GB, ajo ka poashtu Wi-Fi dhe Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190198806017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me markat:
Apple
I përdorshëm me OS: :
IOS
Kodi:
MTF02CN/A
Lansuar:
19. 3. 2019
Materiali i rripave:
Plastik
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështjellës:
Bazë metali
Ngjyra:
Zezë, Hiri
Prodhuesi:
Apple

Bashkangjitja Orë e mençur Apple Watch Series 3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE