Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë e mençur Fitbit Versa Lite - e bardhë/ argjendtë

Kodi i produktit:
257102
EAN:
811138034047
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS, Windows Phone
Kodi:
FB415SRWT
Lajmërues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

186.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fitbit Versa Lite angazhohet për një jetë më aktive. Gëzoni karakteristikat e fitnesit për t'ju ndihmuar të përcillni stërvitjet tuaja, të optimizoni përpjekjet tuaja dhe të qëndroni të motivuar. Fitbit Versa Lite është një dizajn i zgjuar i orëve që e bën jetën tuaj më të lehtë dhe më të rehatshme. Karakteristika të zgjuara. Treguesi i gjendjes së baterisë. Monitorimi i gjumit. Njoftimet e telefonit. Vibrimet. Karakteristikat sportive. Matja e rrahjeve të zemrës tuaj nga dora juaj. Hapamatës. Kalkulimi i kalorive. Matja në distancë. Regjistrimi i rrugës. WiFi, Bluetooth, NFC. Kompatibil me Android, iOS dhe Windows Phone. Jeta e baterisë më shumë se 4 ditë. I përshtatshëm për aktivitete të tilla si vrapimi, noti, hiking, fitnes dhe zhytja. I papërshkueshëm nga uji deri në 50 metra - 5 ATM.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
811138034047
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS, Windows Phone
Kodi:
FB415SRWT
Lajmërues:
Lansuar:
14. 3. 2019
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Fitbit

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE