Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë e mençur Fitbit Versa Lite, e kaltër

Kodi i produktit:
257098
EAN:
8111380341606
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS, Windows Phone
Kodi:
FB415BUBU
Lajmërues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

177.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fitbit Versa Lite angazhohet për një jetë më aktive. Gëzoni karakteristikat e fitnesit për t'ju ndihmuar të përcillni stërvitjet tuaja, të optimizoni përpjekjet tuaja dhe të qëndroni të motivuar Fitbit Versa Lite është një dizajn i zgjuar i orëve që e bën jetën tuaj më të lehtë dhe më të rehatshme. Karakteristika të zgjuara. Treguesi i gjendjes së baterisë. Monitorimi i gjumit. Njoftimet e telefonit. Vibrimet. Karakteristikat sportive. Matja e rrahjeve të zemrës tuaj nga dora juaj. Hapamatës. Kalkulimi i kalorive. Matja në distancë. Regjistrimi i rrugës. WiFi, Bluetooth, NFC. Kompatibil me Android, iOS dhe Windows Phone. Jeta e baterisë më shumë se 4 ditë. I përshtatshëm për aktivitete të tilla si vrapimi, noti, hiking, fitnes dhe zhytja. I papërshkueshëm nga uji deri në 50 metra - 5 ATM.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8111380341606
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS, Windows Phone
Kodi:
FB415BUBU
Lajmërues:
Lansuar:
14. 3. 2019
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Kaltër
Prodhuesi:
Fitbit

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE