Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë e mençur Samsung Galaxy Active, e zezë

Kodi i produktit:
254160
Altimeter për matje të lartësisë altitudës:
Mbështetje për kartë SIM:
Rezistent ndaj ujit:
Prodhuesi:
Samsung
Pesha g:
35

Si të porosisim në Gjirafa50?

208.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ora Samsung Galaxy Active është një orë e mençur, elegante për të gjithë adhuruesit e jetesës aktive. Ekrani 1.1 "AMOLED Super mundëson jo vetëm hapësirën për të shfaqur statistikat tuaja sportive ose aplikacionet, por gjithashtu mjaft hapësirë për të shprehur shijen tuaj unike. Instruktori juaj i stërvitjes Ora e menqçr Galaxy Watch Active përfshin përveç karakteristikave të fitnesit, një modul GPS të integruar. Përveç kësaj, ajo është e papërshkueshëm nga uji deri në 5 ATMs sipas ISO 22810: 2010, kështu që ju mund të përdorni atë pa probleme edhe në pishinë. Por edhe në një lëvizje normale për argëtim dhe kënaqësi, ju mund të mbështeteni në statistika të besueshme dhe në ndjekjen e performancës dhe kalorive. Ato luftojnë kundër stresit Orët e mençura Samsung Smart Sport mund të zbulojnë kur niveli juaj i stresit tejkalon një kufi të shëndetshëm nëpërmjet sensorit të shkallës së zemrës. Më pas ato do t'ju tregojnë se si ta ulni stresin përsëri në një vlerë më të shëndetshme. Matja e cilësisë së gjumit Ora do të shërbejë jo vetëm si një zgjues i këndshëm në mëngjes, por falë sensorëve të veçantë, ajo gjithashtu është në gjendje të monitoroj cilësinë e pushimit tuaj të mëparshëm. Në mëngjes, ju mund të shihni një pasqyrë të secilës prej segmenteve të gjumit, dhe duke u bazuar në këtë informacion, ju mund të përshtatni më mirë ritmin tuaj të përditshëm dhe të përmirësoni efikasitetin e gjumit. Mbi 45 orë Ora Galaxy Active ka aftësinë për të ngarkuar me wireless, duke përfshirë edhe shpërndarjen e energjisë me wireless nga pajisjet e tjera të familjes Samsung Galaxy. Performancë për aplikacione dhe komunikim Procesori dual-core nuk mundëson vetëm karakteristikat standarde të orës dhe aftësitë Samsung Health, por gjithashtu bashkëpunon me një telefon Bluetooth dhe aplikacione të tjera. Poashtu, ora Galaxy Active ju lejon të shijoni muzikë përmes Spotify.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altimeter për matje të lartësisë altitudës:
Barometër:
EAN:
4022265642258
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Kodi:
SM-R500NZKAXEZ
Lansuar:
12. 2. 2019
Materiali i rripave:
Silikon
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështetje për kartë SIM:
Mbështetje për NFC:
Mbështjellës:
Bazë metali
Ngjyra:
Zezë
Pesha g:
35
Prodhuesi:
Samsung
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Orë e mençur Samsung Galaxy Active edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE