Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë e mençur Samsung Galaxy Watch 46mm, e argjendtë

Kodi i produktit:
242601
Barometër:
EAN:
8801643438487
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

399.50 
Ju kurseni : 155.83   (39%)
243.67 € * Përfshirë TVSH-në
39% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.31 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Orët e mençura Samsung kanë dizajn të përjetshëm dhe japin mbështetje për NFC, dhe GPS. Posedojnë 4 GB memorie të brendshme dhe kanë madhësi 46 mm. Falë rezistencës ndaj presionit 5ATM dhe shkallës më të lartë të mbrojtjes IP68 ato janë gjithashtu të përshtatshme për notim. Kanë ekran Super AMOLED me ngjyra të plotë (360 x 360) dhe bateri me kapacitet prej 472 mAh (7 ditë operim). Është e pajisur me akselerometer, xhiroskop, barometër, HRM, sensor të dritës së ambientit dhe është rezistente ndaj pluhurit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barometër:
EAN:
8801643438487
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Kodi:
SM-R800NZSAXEZ
Lansuar:
10. 8. 2018
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështetje për NFC:
Mbështjellës:
Bazë metali
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Pesha [g]:
49
Prodhuesi:
Samsung
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE