Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë e mençur Samsung Galaxy Watch Active, e argjendtë

Kodi i produktit:
254158
Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

209.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Orë e mençur për sport për t'ju ndihmuar të arrini qëllimet tuaja. Shfaq monitorimin e gjumit, nivelet e stresit dhe impulset e zemrës. Mbështet GPS, GLONASS dhe sistemet e navigimit Galileo. Ekran 1.1 " AMOLED, NFC, Wi-Fi, Bluetooth 4.2, IP68 dhe MIL-STD-810G, Barometri, Altimetër, Njoftimet nga telefoni. Karikimi wireless dhe 230 mAh bateri që qëndron deri në 2 ditë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Kodi:
SM-R500NZSAXEZ
Lansuar:
12. 2. 2019
Materiali i rripave:
Silikon
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështetje për kartë SIM:
Mbështetje për NFC:
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha [g]:
35
Prodhuesi:
Samsung
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Orë e mençur Samsung Galaxy Watch Active edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE