Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë e mençur Samsung Galaxy Watch Active, e gjelbër

Kodi i produktit:
254162
Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Rezistent ndaj ujit:
Prodhuesi:
Samsung
Pesha [g]:
35

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
209.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Orët e mençura Samsung Galaxy Watch Active janë elegante dhe të dizajnuara për çdo adhurues të jetës aktive. Ekrani 1.1 "Super AMOLED do të ju shfaqë statistikat apo aplikacionet sportive, dhe ju lejon hapësirë ku mund të shfaqni stilin tuaj unik. Galaxy Watch Active përfshin një modul të integruar GPS, krahas vetive për fitness. Rezistenca nda ujit është deri 5 ATM sipas ISO 22810: 2010, prandaj mund të përdoret në pishinë pa problem. Dizajni madje i përgjigjet standardit ushtarak të qëndrueshmërisë MIL-STD-810G. Me përdorim normal, ora Galaxy Watch Active mund të monitorojnë shëndetin tuaj mbi 45 orë. Gjithashtu mbështetet ngarkimin përmes valëve si dhe funksionin Power Sharing nga pajisjet e tjera Samsung. Karakteristikat kryesore: Ora përmban monitorues të gjumit, niveleve të stresit dhe rrahjeve të zemrës. Mbështet sistemet e navigimit GPS, GLONASS dhe Galileo. Ekrani është 1.1 "AMOLED. Përfshihen: NFC, Wi-Fi, Bluetooth 4.2, IP68 dhe MIL-STD-810G , barometër, altimetër, njoftimi për telefonata, ngarkimi wireless dhe bateria 230 mAh, me jetëgjatësi deri në 2 ditë .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
EAN:
8801643784508
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Kodi:
SM-R500NZGAXEZ
Lansuar:
12. 2. 2019
Materiali i rripave:
Silikon
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështetje për kartë SIM:
Mbështetje për NFC:
Ngjyra:
E gjelbër
Pesha [g]:
35
Prodhuesi:
Samsung
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Orë e mençur Samsung Galaxy Watch Active edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE