Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë e mençur Samsung Galaxy Watch Active, rozë/artë

Kodi i produktit:
254161
Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Rezistent ndaj ujit:
Prodhuesi:
Samsung
Pesha [g]:
35

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
221.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung Galaxy Watch Active janë orë të mençura elegante për të gjithë fansat e stilit të jetesës aktive. Në shikim të parë, me dizajnin elegant dhe gamën e gjerë të karakteristikave të fitnesit, do të kënaqeni edhe nga shkëmbimi i lehtë i thirrjeve dhe dizajni i rripit. Dhe, natyrisht, ato lidhen lehtë me telefonin tuaj të mençur, për të mundësuar komunikimin me tekst, zërin dhe aplikacionet celulare. Ekrani 1.1" Super AMOLED jo vetëm që ju jep një vend për të shfaqur statistikat tuaja sportive ose aplikacionet, por gjithashtu mjaft hapësirë ??për të shprehur shijen tuaj unike. Ora mund të plotësohet me një rrip të përshtatshëm zëvendësues, dhe është një aksesor ideal për zhvillimin e trajnimit. Ora përfshin edhe një modul GPS të integruar dhe mbështet sistemet e navigimit Galileo. Poashtu mbështet Wi-Fi, dhe Bluetooth 4.2. Prej senzorëve ka barometër dhe alimetër. Përveç kësaj, është e papërshkueshme nga uji deri në 5 ATM sipas ISO 22810: 2010, kështu që ju mund t'a përdorni atë në pishinë pa ndonjë problem. Por edhe me përdorimin e zakonshëm dhe lëvizjen argëtuese, mund të mbështeteni në statistika të besueshme për monitorimin e gjumit, nivelit të stresit, rrahjeve të zemrës, dhe kalorive tuaja. Dizajni i saj plotëson standardin MIL-STD-810G të qëndrueshmërisë ushtarake, kështu që ju nuk duhet t'a kufizoni përdorimin tuaj. Ngarkohet përmes valëve (wireless charging) dhe ka një bateri 230 mAh, e cila zgjat deri në 2 ditë me një mbushje të vetme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
EAN:
8801643747909
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Kodi:
SM-R500NZDAXEZ
Lansuar:
12. 2. 2019
Materiali i rripave:
Silikon
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështetje për kartë SIM:
Mbështetje për NFC:
Ngjyra:
Rozë, artë
Pesha [g]:
35
Prodhuesi:
Samsung
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE