Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë UMIDIGI Uwatch Sport, e zezë

Kodi i produktit:
260430
Diagonalja e ekranit ["]:
1.33
EAN:
6970543491914
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
180

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo orë ka një ekran me rezolucion të lartë 1.33 ", që është mjaft i madh për të lexuar të gjithë informacionet që ju nevojiten. Ora njeh disa aktivitetet sportive si vrapimin, ecjen, çiklizmin, basketbollin, futbollin. Monitorimi i këtyre aktiviteteve, dhe shumë të tjerave, bëhet në kohë reale dhe ju mund t'i shihni rezultatet drejt në dorën tuaj. Kjo orë gjithashtu mbledh informacion rreth gjumit tuaj, kalorive, monitoron rrahjet e zemrës dhe numëron hapat që bëni. UMIDIGI Uwatch është e pajisur me një bateri të madhe 180 mAh. Ju mund ta përdorni atë për 7 deri në 10 ditë në një karikim të vetëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
1.33
EAN:
6970543491914
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
180
Kodi:
UMI000034
Lajmërues:
Lansuar:
10. 5. 2019
Materiali i rripave:
Plastik
Matje e pulsit:
Pa mbështetje
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
60
Prodhuesi:
Umidigi
Ueb-i i prodhuesit:
Umidigi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE