Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë e zgjuar Xiaomi Amazfit GTS, e zezë

Kodi i produktit:
269188
Accelerometer:
Prodhuesi:
Xiaomi
Lloji i rezistencës së ujit:
5ATM
Materiali i rripave:
Silikon
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme

Si të porosisim në Gjirafa50?

146.50 
Ju kurseni : 31.56   (22%)
114.94 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një orë të zgjuar të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Xiaomi. Ky produkt dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe si edhe me një dizajn të bukur dhe mëse elegant. Ky produkt ofron opsione të ndryshme dhe funksionalitet të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Accelerometer:
Barometër:
Besueshmëria:
100 %
Çiklizëm:
Diagonalja e ekranit:
1,65
EAN:
6970100373462
Ecje dhe fitnes:
Ekran:
Ekran me prekje touch:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e rripit [mm]:
87, 120
Gjerësia mm:
36,25
GLONASS:
GPS:
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Jetëgjatësia e baterisë [ditë]:
14
Kapaciteti i baterisë mAh:
220
Kodi:
A1914-OB
Lajmërues:
Lansuar:
6. 9. 2019
Lartësia mm:
43,25
Lloji i rezistencës së ujit:
5ATM
Materiali i rripave:
Silikon
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Zezë
Notim:
Pesha g:
38.7
Prodhuesi:
Xiaomi
Qartësia e ekranit PPI:
340
Rezistent ndaj ujit:
Senzor i dritës:
Skijim:
Taste:
Trashësia mm:
9,4
Vrapim:
Xham:
Gorilla Glass 3
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE