Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Orë Garmin fenix6S Glass, e pembe/ari/bardhë

Kodi i produktit:
270250
Accelerometer:
Pesha g:
61
Materiali i rripave:
Silikon
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështetje për NFC:

Si të porosisim në Gjirafa50?

883.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 73.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo orë smart mban baterinë deri në 9 ditë. Mund të lidhet përmes Bluetooth-it, Ant + dhe USB si dhe mund të shpërfaq njoftime nga telefoni mobil. Përputhet me sistemin operativ Android dhe iOS. Ekrani me madhësi 1.2'' ofron 240 x 240 pikselë. Është rezistente ndaj ujit. Ndër veçori tjera ofron: gjurmim, matje të ritmit, llogaritje të kalorive, pedometër, gjiroskop, busullë, altimetër, akselerometër, termometër, oksimetër, senzorë GPS, GLONASS dhe Galileo të përbërë nga çeliku dhe kristali i safirit. Ka përmasa 42 x 42 x 13.8 mm dhe peshon 41 g. Ekrani ka xham Gorilla Glass.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Accelerometer:
Altimeter për matje të lartësisë altitudës:
Barometër:
Besueshmëria:
100 %
Busull:
Çiklizëm:
Diagonalja e ekranit:
1.2
Ecje dhe fitnes:
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e rripit [mm]::
20
Gjerësia mm:
42
GLONASS:
Golf:
GPS:
Gyroskop:
I përdorshëm me OS:
Android, iOS
Intervale të ushtrimeve:
Jetëgjatësia e baterisë [ditë]:
9
Lajmërues:
Lansuar:
19. 9. 2019
Lartësia mm:
42
Lloji i rezistencës së ujit:
10ATM
Materiali i rripave:
Silikon
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështetje për NFC:
Memorie e brendshme GB:
32
Notim:
Oksimetër:
Pagesa përmes celularit::
Pesha g:
61
Prodhuesi:
GARMIN
Rezistent ndaj ujit:
Skijim:
Taste:
Trashësia mm:
13,8
Triatlon:
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz
Vrapim:
WiFi:
Xham:
Gorilla Glass

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE