Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë SMART Fitbit Ace - e çeliktë, e vjollctë (për fëmijë)

Kodi i produktit:
240035
EAN:
8161370297048
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FB411SRPM-EUCALA
Lajmërues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

112.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fitbit Ace është zgjidhja ideale për t'ju vendosur qëllime sportive të cilat mund t'i ndjekin dhe kryejnë në baza ditore. Aksesori mban baterinë me kapacitet deri në 5 ditë dhe është rezistente ndaj ujit në mënyrë që ta mbani me vete kudo që shkoni. Ora SMART arrinë të monitoroj numrat e hapave, kualitetin e gjumit dhe minutat aktive, mund të monitoroni të gjitha të dhënat nëpërmjet aplikacionit Fitbit për celularin tuaj Android, iOS dhe Windows Phone dhe vjen me ngjyrë të vjollctë. Ky produkt është i dizajnuar posaçërisht për fëmijë mbi 8 vjeç.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8161370297048
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FB411SRPM-EUCALA
Lajmërues:
Lansuar:
13. 7. 2018
Matje e pulsit:
Pa mbështetje
Prodhuesi:
Fitbit
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Android, iOS, Windows Phone

Bashkangjitja Orë SMART Fitbit Ace - e çeliktë edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE