Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë SMART GARMIN fenix5S Plus, e bardhë

Kodi i produktit:
239177
Barometër:
EAN:
0753759197537
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

762.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 63.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo orë praktike ju ofron një varg përdorimesh për nevojat dhe kënaqësitë tuaja. Është kundër ujit dhe ofron funksione si monitorimi i veprimtarive të përditshme, vlerat e zemrës, nivelet e stresit, cilësinë e gjumit. Për më tepër ju mundeni të dëgjoni muzikë dhe të pranoni telefonata dhe mesazhe. Ka sistem satelitor GPS, GLONASS dhe GALILEO. Veçori tjera përfshijnë gjiroskop, altimetër barometrik, akselerometër dhe termometër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barometër:
EAN:
0753759197537
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
010-01987-01
Lansuar:
11. 7. 2018
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
GARMIN
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE