Orë SMART GARMIN fenix5S Plus, e bardhë

Kodi i produktit:
239177
Barometër:
EAN:
0753759197537
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

851.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 70.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo orë praktike ju ofron një varg përdorimesh për nevojat dhe kënaqësitë tuaja. Është kundër ujit dhe ofron funksione si monitorimi i veprimtarive të përditshme, vlerat e zemrës, nivelet e stresit, cilësinë e gjumit. Për më tepër ju mundeni të dëgjoni muzikë dhe të pranoni telefonata dhe mesazhe. Ka sistem satelitor GPS, GLONASS dhe GALILEO. Veçori tjera përfshijnë gjiroskop, altimetër barometrik, akselerometër dhe termometër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barometër:
EAN:
0753759197537
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
010-01987-01
Lansuar:
11. 7. 2018
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
GARMIN
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE