Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë e mençur GARMIN Vivomove HR (madhësi L)

Kodi i produktit:
240083
EAN:
753759184704
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
010-01850-24
Lansuar:
13. 7. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

347.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Stili, eleganca dhe një sërë veçorish të përparuara. Këto janë karakteristikat më të mira të GARMIN Vivomove HR që ju mbajne të arsyeshëm. Me këtë orë ju kurrë nuk do të mbeteteni prapa pasi që kanë rezistencë ndaj ujit, 5 ATM. Pra, nuk duhet të shqetësoheni për motin me shi dhe mund të notoni me ta! ( noti nuk rekomandohet me rripin e lëkures.) Ora SMART karakterizohet nga: matja e aktivitetit ditor dhe shkalla e zemrës, ekran me prekje të fshehur, profilet e aktivitetit për drejtimin, ecjen, ushtrime dhe kardio, kontrolli i muzikës, papërshkueshmëria nga uji, mundësia për t'u lidhur me PC, në sajë të kabllosë USB, lidhja me një aplikacion mobil duke përdorur Bluetooth wireless, jetëgjatësia e baterisë deri në 5 ditë, si dhe ngarkimi me kabllo USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
753759184704
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
010-01850-24
Lansuar:
13. 7. 2018
Materiali i rripave:
Lëkurë
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështjellës:
Bazë metali
Ngjyra:
Kaftë, ari
Pesha [g]:
56.5
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE