Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Orë SMART IMMAX SW11, e zezë

Kodi i produktit:
248727
EAN:
8592957090163
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Kodi:
09016
Lansuar:
7. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 
Ju kurseni : 8.00   (19%)
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ora e mençur IMMAX SW11 ka touch screen me dimensione 1.3 inç dhe rezolucion 240 x 240. Ka procesor Nordic 52832. Përmban wireless dhe bluetooth 4.0. Bën matjen e tensionit të gjakut, ritmit të zemrës, kalorive të humbura dhe hapave që keni hedhur. Gjatë natës, ora monitoron kualitetin e gjumit dhe ka alarm për t’iu zgjuar në mëngjes. Perveq kësaj, ju tregon emailat e pranuar apo edhe mesazhet në rrjetet sociale. Kjo orë e mençur është rezistente ndaj ujit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592957090163
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Kodi:
09016
Lansuar:
7. 11. 2018
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
50
Prodhuesi:
IMMAX

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE