Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Orë SMART Withings Steel HR Sport, e bardhë

Kodi i produktit:
245450
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS:
Android, iOS
Kodi:
HWA03b-40white-sp
Lansuar:
20. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
251.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Withings Steel HR është orë e dizajnuar për t'ju shfaqur të gjitha informacionet e nevojshme në mënyrë që t'i arrini qëllimet tuaja në aktivitete sportive. Ora është rezistente ndaj ujit, ju mundëson të matni hapat e bërë, rrahjet e zemrës, kaloritë e djegura, distancën e kaluar dhe tensionin, mund të lidhet me celular nëpërmjet aplikacionet iHealth Mate dhe vjen me ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS:
Android, iOS
Kodi:
HWA03b-40white-sp
Lansuar:
20. 9. 2018
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Prodhuesi:
Withings
Rezistent ndaj ujit:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE