Orë e mençur ALCATEL Track & Talk, portokalli/kaltër

Kodi i produktit:
209329
Çertifikim IP:
IP65
EAN:
4894461388540
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS:
Android, iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

107.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 17.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Alcatel sjell orën e mençur për fëmijë Track & Talk që ju mundëson juve si prind të jeni të qetë dhe fëmijëve të eksplorojnë botën me sytë tuaj! Kjo orë vjen me dizaj tejet praktik dhe ngjyra të ndezura, rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit IP65 dhe veçori tejet inovative. Ora mund të sinkronizohet me celular iOS dhe Android përmes së cilëve mund të gjeni vendodhjen e fëmijës suaj, monitorini rrugën se nga ecë dhe t'i dërgoni mesazhe zanore. Ora Track & Talk, poashtu, ka një hapësirë për kartë SIM me anë të cilës mund të operojë edhe si një celular, një pedomatër dhe senzor për matjen e aktivtetit ditor të fëmijës suaj. Track & Talk operon përmes një baterie me kapacitet 380mAH me jetëgjatësi deri në 4 ditë, por që mund të rimbushet kurdoherë. Ora, gjithashtu, mund të lidhet edhe me teknologjinë WiFi dhe të tregojë orën e datën në ekranin LED.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çertifikim IP:
IP65
EAN:
4894461388540
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS:
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
SW10-2JALCZ1
Lansuar:
17 Mars 2017
Materiali i rripave:
Plastik
Mbështetje për kartë SIM:
Ngjyra:
Kaltër, portokalli
Prodhuesi:
ALCATEL

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE