Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë e mençur Apple Watch SE, 40mm, e artë / rrip sportiv rozë

Kodi i produktit:
298073
Accelerometer:
Pagesa përmes celularit:
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështetje për NFC:
Memorie e brendshme GB:
32

Si të porosisim në Gjirafa50?

388.50 
Ju kurseni : 39.00   (10%)
349.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Apple Watch SE do t'ju befasojë këndshëm - me çmimin, funksionet dhe dizajnin e saj. Ajo ka të njëjtën madhësi të ekranit si Apple Watch Series 6 (30% më e madhe se Series 3), kështu që gjithmonë do të shihni atë që ju nevojitet. Në të njëjtën kohë, ajo do të jetë në hap me jetën tuaj aktive.

Shikoni unazat që ju tregojnë lëvizjen, ushtrimet dhe qëndrimin në këmbë gjatë gjithë ditës. Rrethoni qëllimet tuaja të trajnimit. Ndani rezultatet me miqtë dhe familjen. Matni veten. Merrni stërvitje dhe simbole të personalizuara për arritje.

Ky është motivi që do t'ju çojë përpara. Të kesh një orë të mençur Apple Watch në dorë është si të kesh një trajner personal me vete në çdo kohë. Ora ndjek progresin tuaj me qëllimet tuaja të përditshme, dhe në fund të ditës ju godet për të mbyllur të gjitha unazat.

Kaloritë - Ora ndjek kaloritë që digjeni gjatë aktivitetit. Ajo regjistron të gjitha llojet e ushtrimeve - ecjen, pastrimin, lojën me fëmijë, etj. Pra, jini më aktiv dhe jetoni më të shëndetshëm.

Ushtrim - ora tregon sa minuta aktivitet më dinamik keni pasur tashmë. Ju mund të vraponi, të bëni një shëtitje të shpejtë ose të bëni një stërvitje me aplikacionin e stërvitjes.

Qëndrim në këmbë - Mos u ulni, qëndroni të paktën një minutë në çdo orë dhe zgjatuni. Do të shihni që do të ndiheni më mirë menjëherë.

Apple Watch SE është e papërshkueshme nga uji deri në 50 metra. Pra, hidhuni në ujë dhe tregojini vetes kohën e ndarjes dhe numrin e pishinave dhe rrugën e notit në ujë të hapur.

Zgjidhni nga dhjetra stërvitje dhe shijoni lëvizjen nën mbikëqyrjen e një ore të mençur Apple Watch. Pastaj thjesht ngrini dorën dhe menjëherë do të shihni tregues të tillë si distanca, ritmi, pishinat, kadenca, kaloritë e djegura ose rrahjet e zemrës. Dhe altimetri aktiv do t'ju tregojë ndryshime në lartësi kur ngjiteni dhe zbritni. Për rezultate edhe më të mira, do të fshikulloheni nga podkastet ose muzika juaj e preferuar, duke përfshirë 70 milion këngë në Apple Music.

Ju keni vetëm një jetë - Kjo është arsyeja pse Apple Watch SE ju frymëzon të bëni një mënyrë jetese më të shëndetshme. Ajo do t'ju informojë për gjithçka që është e rëndësishme dhe do t'ju inkurajojë të ndiqni zakone të shëndetshme. Mund të monitorojë ritmin e zemrës dhe t'ju paralajmërojë për parregullsinë e tij. Më pas mund të konsultoheni me mjekun tuaj për të dhënat e mbledhura. Dhe nëse hasni në telashe, ajo mund të thërras për ndihmë.

Tipare tjera të shkëlqyera:

- Thirrja direkt nga kyçi, trajtimi i postës elektronike dhe mesazheve SMS;

- Navigimi në harta;

- Pagesa e përshtatshme pa para në dorë;

- E pajtueshme me rripat e rinj të endur;

- Thirrjet për çdo rast;

- Parashikimi i motit;

- Kalendari;

- Rikujtesat;

- Mundësia e shkarkimit të aplikacioneve nga App Store;

- Kontrolli i kamerës.

Funksionimi i kësaj ore mundësohet nga një çip S5 SiP me procesor dy-bërthamor. Ora ka altoparlant dhe mikrofon të gjeneratës së dytë. Bateria e rikarikueshme litium-jon zgjat deri në 18 orë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Accelerometer:
Altimeter për matje të lartësisë altitudës:
Besueshmëria:
100 %
Busull:
Çiklizëm:
EAN:
190199760646
Ecje/fitnes:
Ekran me prekje touch:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
40
GLONASS:
Golf:
GPS:
Gyroskop:
Handsfree volání:
I përdorshëm me OS:
IOS
Jetëgjatësia e baterise ditë:
1
Kodi:
MYDN2HC/A
Lajmërues:
Lansuar:
17. 9. 2020
Lloji i rezistencës së ujit:
5 ATM
Materiali i mbrojtëses:
Alumin
Materiali i rripave:
Fluoroelastomer
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështetje për NFC:
Memorie e brendshme GB:
32
Ngjyra:
Gold
Notim:
Numri i bërthamave të procesorit:
2
Oksimetër:
Pagesa përmes celularit:
Prodhuesi:
Apple
Rezistent ndaj ujit:
Sistemi operativ:
WatchOS
Skijim:
Taste:
Verzioni i Bluetooth:
5
Vibrim:
Vrapim:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE