Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë e mençur Apple Watch Series 7 GPS, 45mm, e gjelbër

Kodi i produktit:
327504
Akselerometër:
Monitorimi i gjumit:
Paralajmërime për problemet e zemrës:
Pagesa përmes celularit:
Oksimetër:

Si të porosisim në Gjirafa50?

587.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj

Koha e dërgesës: E papërcaktuar

Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ekrani i ridizajnuar i orës së mençur Apple Watch Series 7 përcjell një përvojë krejtësisht të re të përdoruesit. Ekrani pothuajse 20% më i madh në krahasim me Series 6 praktikisht nuk rriti përmasat e vetë orës, gjë që u arrit falë zvogëlimit të kornizës me 40%. Dhe në krahasim me Series 3, kjo është më shumë se 50% zonë e ekranit. Një ndryshim shumë pozitiv është edhe shkëlqimi i përmirësuar në modalitetin Always-On deri në 70%, kështu që gjithmonë mund të lexoni çdo përmbajtje pa asnjë problem, edhe në diell.

Ekrani është OLED Retina me madhësi 45 mm. Ora është bërë prej alumini dhe ka ngjyrë të gjelbër. Rripi sportiv i përfshirë është bërë prej fluoroelastomeri, poashtu me ngjyrë të gjelbër.

Ju do të keni deri në 33% karikim më të shpejtë se Series 6. Me kabllon USB-C të karikimit të shpejtë, ju mund të karikoni baterinë nga zero në 80% në vetëm 45 minuta, dhe me vetëm 8 minuta karikim, ju përfitoni 8 orë monitorimi gjumi. Jetëgjatësia e baterisë së kësaj ore është deri në 18 orë.

Apple Watch Series 7 është i pajisur me një senzor rrjedhje dhe aplikacion, i cili ju lejon të përcaktoni nivelin e ngopjes së oksigjenit në gjak - në çdo kohë, në çdo vend. Bazuar në këto nivele, ju lehtë mund të zbuloni se si trupi juaj thith oksigjenin dhe sa merr.

Aplikacioni ECG në Apple Watch Series 7 mund të gjenerojë një elektrokardiogram të ngjashëm me një ECG të vetëm. Është diçka e veçantë në një pajisje kaq të vogël.

Merrni formën më të mirë me Apple Watch Series 7 në dorë. Këto do t'ju ndihmojnë, pavarësisht nëse stërviteni në ujë, në palestër apo në fushë. Plus, mund të luani podkastet ose këngët tuaja të preferuara në lëvizje, duke përfshirë miliona këngë të Apple Music.

Ora mbështet teknologjitë WiFi, Bluetooth, NFC, Apple Pay, GPS, Glonass dhe Galileo. Poashtu, përfshin asistentin e zërit Apple Siri. Është rezistente ndaj pluhurit sipas standardit IP6X dhe rezistente ndaj ujit deri në 50 m (WR50). Sistemi operativ është WatchOS.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Akselerometër:
Alpinizëm:
Altimeter për matje të lartësisë altitudës:
Asistues zëri:
Apple Siri
Badminton:
Barometër:
Basketboll:
Bluetooth:
Busull:
Buton kontrolli:
Çiklizëm:
Data:
Dita e javës:
EAN:
194252595008
Ecje Fitnes:
Ekran me prekje:
Faza hënore:
Fillimi i aktivitetit automatik:
Forma e ekranit:
Katror
Futboll:
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
45
Gjuha e aplikimit:
Në anglisht, në çekisht, në gjermanisht, në sllovakisht
Gjuha e interface:
Në anglisht, në çekisht, në gjermanisht, në sllovakisht
Gjum Do not disturb:
GLONASS:
Golf:
GPS:
Gyroskop:
Hiking:
I përdorshëm me OS:
IOS
Intensiteti i dritës:
Intervale të ushtrimeve:
Jashtme:
Jetëgjatësia e vlerësuar e baterisë ditë:
1
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
18
Jetëgjatësia standarde e baterisë h:
18
Joga:
Kalendar:
Karakteristikat e sigurisë:
Detektim i rënies, butonat SOS
Karikim pa kabllo:
Kërkim i celularit:
Koha e dyfishtë:
Kompatibile me:
IOS 13+
Kontrollues i muzikës:
Kronometër:
Kujtim për lëvizje:
Lajmërues:
Llogaritja e kalorive të marra:
Lloji i pagesës NFC:
Apple Pay
Lloji i rezistencës së ujit:
5 ATM
Lloji i xhamit:
Ion-X
Madhësia e ekranit:
45 mm
Materiali i mbrojtëses:
Alumin
Materiali i rripave:
Fluoroelastomer
Matja e EKG:
Matja e ritmit:
Matje e distancës:
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Matje e shpejtësisë:
Mbështetje për aplikimin e dietës:
Mbështetje për NFC:
Mikrofon:
Monitorimi i ciklit menstrual:
Monitorimi i gjumit:
Navigacion:
Ndriçimi:
Ngjyra:
E gjelbër
Ngjyra e rripit:
E gjelbër
Njoftimet e telefonit:
Notim:
Oksimetër:
Pagesa përmes celularit:
Paralajmërime për problemet e zemrës:
Parashikim i motit:
Pedometër:
Përdorimi i GPS në orë:
Përgjigje mesazhi duke diktuar:
Përgjigje të paracaktuara për mesazhet:
Prodhuesi:
Apple
Reproduktor:
Rezistent ndaj ujit:
Rrip i zëvendësueshëm:
Shfaqja e kohës:
Kombinuar
Shkalla e mbrojtjes:
IP6X
Sistemi Operativ:
WatchOS
Skialp:
Skijim:
Tenis:
Thirrje pa duar:
Triathlon:
Turizëm:
Unisex:
Ushtrime të frymëmarrjes:
Verzioni i Bluetooth:
5
Vibrim:
Vozitje:
Vrapim:
WiFi:
Zhytje:
Zonat e rrahjeve të zemrës:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE