Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë e mençur MYKRONOZ ZeRound2 HR Premium, zezë, gjelbër

Kodi i produktit:
220961
Çertifikim IP:
IP67
EAN:
7640158012680
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
KRZEROUND2HR

Si të porosisim në Gjirafa50?

179.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 29.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Orë e zgjuar me Bluetooth 4.0, e cila mundëson lidhjen me pajisje të lëvizshme që mbështesin Android dhe iOS. Është e papërshkueshme nga uji, falë mbrojtjes IP67. Ka këto funksione: matjen e distancës, matës të rrahjeve të zemrës, monitorimin e gjumit, njoftimet e celularit, kontrollin e kamerave, parashikimin e motit, vendosjen e qëllimeve, kontrollin e muzikës, kërkimin e telefonit celular dhe karakteristika të tjera interesante. Të dhënat paraqiten në ekranin me prekje të rrumbullakët 1.22 ", me rezolucion prej 240 x 240 px. Kjo paisje mund të qëndroj deri në tri ditë me një karikim, ka rrip të kualitetit të lartë i cili mund të hiqet. Dimensionet e paisjes janë 45 x 12 mm. Të gjithë të dhënat ruhen në memorien e brendshme prej 64Mb dhe operon me memorie të lloji ROM me kapacitet 256MB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çertifikim IP:
IP67
EAN:
7640158012680
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
KRZEROUND2HR
Materiali i rripave:
Lëkurë
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Zezë, gjelbër
Pesha [g]:
53
Prodhuesi:
MYKRONOZ
Vendi i origjinës:
Switzerland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE