Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë e mençurë MyKronoz ZeTime Original argjendtë/bardhë - 44 mm

Kodi i produktit:
221519
Çertifikim IP:
IP68
EAN:
813761022347
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
KRONOZ-TI-OR-S/W-44

Si të porosisim në Gjirafa50?

267.50 
Ju kurseni : 181.00   (68%)
86.50 € * Përfshirë TVSH-në
68% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 14.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ZeTime është ora e parë analoge që kombinon dizajnin premium dhe teknologjinë e përparuar, që përdor lidhjen Bluetooth 4.0 për t'u lidhue me pajisjet mobile si Android dhe iOS. E papërshkueshme nga uji deri në 30 metra, ka ekran 1.22 "me një rezolucion prej 240 × 240 piksele të mbuluar nga qelqi Gorilla Glass. Kjo pajisje posedon edhe sensor optik të matjes së normës së zemrës, rrip të shkëmbyeshëm, pedometer, matje të distancës, monitorim të gjumit, njoftimet e telefonit, kontroll të kamerës dhe më shumë. Gjatësia e rripit është 44 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çertifikim IP:
IP68
EAN:
813761022347
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
KRONOZ-TI-OR-S/W-44
Materiali i rripave:
Silikon
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Mbështjellës:
Bazë metali
Ngjyra:
Bardhë, argjendtë
Prodhuesi:
MYKRONOZ

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE