Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë SMART Nokia Steel - e zezë / bardhë

Kodi i produktit:
215019
EAN:
3700546702884
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
HWA01-White-All-Inter
Materiali i rripave:
Silikon

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
142.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 23.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ora SMART mund të skanoj të gjitha aktivitetet e juaja gjatë ditës dhe t'i transferoj në telefonin tuaj nëpërmjet aplikacionit Health Mate të lidhur me orë nëpërmjet teknologjisë Bluetooth. Sapo të lidhet me telefon, ora ndryshon kohën për t'ju përshtatur zonës së kohës në të cilën gjindeni prandaj dhe mund të shërbej si alarm. Imazhe të produktit : https://i.czc.cz/0n4kd2146p9q15nsjsv8fij20l_m/obrazek

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3700546702884
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
HWA01-White-All-Inter
Materiali i rripave:
Silikon
Mbështjellës:
Bazë metali
Ngjyra:
Bardhë, zi
Prodhuesi:
Nokia
Ueb-i i prodhuesit:
Nokia.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE