Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip ore ESES Milan Movement për Samsung Galaxy Watch 42mm / Samsung Gear Sport / Garmin Vivoactive 3, i zi

Kodi i produktit:
264073
EAN:
710535930924
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530001049
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rrip çeliku inox Milan është i përshtatshëm për kyçet e meshkujve dhe femrave falë rregullimit shumë të lehtë. Rripi është magnetik në të gjithë zonën dhe gjatësia e tij fiksohet lehtësisht me një shtrëngim magnetik të fortë. Ai është bërë nga rrjetë e gërshetuar prej çelikut inox, një teknikë që filloi në fund të shekullit të 19-të në Milano. Kjo teknikë siguron që rripi të kapet pa probleme rreth kyçit të dorës, dhe lë lëkurën tuaj të marrë frymë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
710535930924
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530001049
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE