Rrip ore ESES Milan për Samsung Galaxy Watch 46mm / Samsung Gear S3 / Huawei Watch 2, i zi

Kodi i produktit:
264072
EAN:
7105359305288
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530001050
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rrip çeliku inox Milan është i përshtatshëm për kyçet e meshkujve dhe femrave falë rregullimit shumë të lehtë. Rripi është magnetik në të gjithë zonën dhe gjatësia e tij fiksohet lehtësisht me një shtrëngim magnetik të fortë. Ai është bërë nga rrjetë e gërshetuar prej çelikut inox, një teknikë që filloi në fund të shekullit të 19-të në Milano. Kjo teknikë siguron që rripi të kapet pa probleme rreth kyçit të dorës, dhe të lë lëkurën tuaj të marrë frymë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7105359305288
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530001050
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE