Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rrip i orës ESES Milan Movement 42mm për Apple Watch, rozë

Kodi i produktit:
264027
EAN:
7105359302768
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530000213
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky rrip Milan është i përshtatshëm për kyçet e meshkujve dhe femrave falë rregullimit shumë të lehtë. Rripi është magnetik në të gjithë zonën dhe gjatësia e tij fiksohet lehtësisht me një shtrëngim magnetik të fortë. Ai është bërë nga rrjet e gërshetuar prej çelikut inox, një teknikë që filloi në fund të shekullit të 19-të në Milano. Kjo teknikë siguron që rripi të kapet pa probleme rreth kyçit të dorës, dhe të lë lëkurën tuaj të marrë frymë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7105359302768
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530000213
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE